Jakie pieczywo kupować?

Żywność

Pieczywo Kraków zamówisz na www.piekarniapochopien.com.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Wyrabiane jest z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak mak, słonecznik lub sezam.

Dlaczego warto jeść pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem niezwykle bogatym w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją głównie węglowodany, białka i aminokwasy. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy gwarancję, iż spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Z niesamowitej troski o klienta i znakomitych wypieków słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich pieczywo robione jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję wyśmienitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Lokalizacja firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]