Zalety sklepów WooCommerce

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Dowiedz się więcej o tworzeniu sklepów internetowych.

Masz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – funkcjonalność i opracowanie analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za towary np. za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu i użycie wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym łatwo można informować klientów o nowościach oraz promocjach lub publikować różnorodne porady i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]