Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Promocja Usługi

Masz problem z przygotowaniem spaceru 360 stopni? Zleć to specjaliście.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można też pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]