Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Usługi

Sprawdź, kto oferuje catering.

Kiedy planujesz wystawne wydarzenie firmowe bądź prywatne, na które zapraszasz znaczną ilość uczestników, raczej nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz szybkie przekąski w supermarkecie – duże eventy najczęściej potrzebują dopracowanej oprawy także w sferze poczęstunku. Zatem nie powinno się położyć na stolikach gości najzwyklejszych ciasta oraz wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Jasno opisz swoje oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, chrzty albo komunie. Oferty te są odpowiednio dobrane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią się m.in kosztem i rodzajem posiłków proponowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego rodzaju to chleb powszedni, a doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości gości.

Czy warto skorzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie potraw choćby dla skromnej grupy gości może być znacznym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na zaplanowanie innych ważnych elementów imprezy. Jest to też sposobność podania zaproszonym pysznych potraw przygotowanych przez zawodowych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na stole. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także własny zespół doświadczonych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]