Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Spedycja i transport Usługi

Parkingi Kraków lotnisko. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał olbrzymią popularność, to wygoda, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu oraz szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kwestie związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój samochód, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowany akumulator lub ujście powietrza w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]