Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Promocja Usługi

Zdjęcia 360 stopni. Sięgnij po kompleksową pomoc fachowców w tym zakresie.

Panoramy sferyczne to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych i firm. Najczęściej widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a w następnej kolejności poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na reklamę własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń biura, hostelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa i pomaga szczegółowo poznać oglądane miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, aczkolwiek w teorii jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości fotografii, które prócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]