Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Promocja Usługi

Szukasz fachowej porady fotografa Google? Skieruj się na www.fotografsv.pl.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]