Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - dalsze informacje o tej usłudze.

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wynosimy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wtedy można zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów , a także piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się naprawdę dużą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z różnych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak stare słoiki, ale także meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu schowaliśmy nieużywane fotele, szafy, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Lokalizacja firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]