Profesjonalna opieka nad grobem

Usługi

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]