Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Spedycja i transport Usługi

Interesuje Cię oferta parkingu Kraków Balice? Skieruj się na https://pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]