catering firmowy, przerwy kawowe

Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Usługi

Sympozjum, ważne rozmowy biznesowe bądź warsztaty – każda większa firma prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą organizacji wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Szkolenia i konferencje biznesowe to spotkania, które przeważnie trwają po 7-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy dostają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie kwadransowe przerwy, podczas których nie da się spożyć dużego obiadu w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie odzieży i rąk. Usługa cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz warsztaty? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszym gronie zagadnień omawianych na szkoleniu. Automat z kawą i innymi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów czy płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc samodzielnie zrobione czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu gości.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]