Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Usługi

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych. Kliknij tutaj.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, których intencją stworzenie głębszych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, jak również przeróżne szkolenia, sympozja i bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których można wyprawić galę, trzeba szukać usług wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach zaplanować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie uwydatni rangę uroczystości. A jeżeli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, należy zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Masz już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

W trakcie planowania imprezy firmowej nie można zignorować tak ważnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówiony punkt wybornych dań dla uczestników, ale też doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie dekorację stolików. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Należy więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu oraz doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]