Jak wybrać miejsce na wesele?

Usługi

Korzystna oferta wesela pod Krakowem znajduje się tu.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności należy rozważyć?

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli salę taneczną. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, należy poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc dekoracja stołów, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sala weselna dla młodych par z z południa Polski

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić ok. 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż 30-40 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]