Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Usługi

Catering imprezowy - usługa dla Ciebie.

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio pikniki firmowe oraz wydarzenia plenerowe, ale w gruncie rzeczy każdego dnia w rozmaitych miejscach kraju organizowane są sympozja, bankiety czy benefisy. Wszystkie te eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przygotowane i zaserwowane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy wydarzenia jest istotna

Zabukowałeś salę na event bądź zdecydowałeś się już na miejsce, w którym urządzisz piknik? To wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych ciepłych posiłków, przekąsek oraz trunków. Miej na uwadze, że podczas ważnych bankietów nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – przemyślane ustawienie stołów, dopasowane dekoracje, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy z pewnością będą także zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Plusem zlecenia usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale także kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, by zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset gości. W trakcie ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, które dania, zakąski i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]