Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Promocja Usługi

Dowiedz się więcej o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla większości klientów opcja zwiedzenia danego wnętrza przed podpisaniem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hotelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a potem rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przechodzić do kolejnych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Gdzie warto opublikować wnętrza 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać odbiorcom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji pracowni, baru albo hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować szerokiemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży mieszkania, by potencjalni nabywcy byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku powodów. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado zamówienia naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to też świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, gdyż aktualnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]