architekt Kraków, pracownia architektoniczna Kraków

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Branża budowlana Usługi

Biuro projektowe świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie nadzorować zaawansowanie prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz innowacyjnych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a przy tym wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi kawiarnie, apartamenty na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze i obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może też zaplanować praktyczne i pojemne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]