Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Branża budowlana Usługi

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza projekty wnętrz mieszkań Kraków? Koniecznie kliknij tu.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]