18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Usługi

Potrzebujesz więcej informacji o sali na urodziny w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź tutaj.

Zazwyczaj z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy żadnych spotkań z krewnymi i znajomymi, uważając, że nie jest to konieczne. Ale są takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie obchodzenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy urządzać przyjęcie w domu?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach powszechnych, nabywać i pić napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych oraz założyć biznes. Lecz kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Można ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się wiele odróżniać od innych? Naturalnie, że nie będzie. Dlatego lepszym wyjściem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących przestronną salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – wystrój pomieszczenia też jest istotny!

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie piją napoje alkoholowe. Radzimy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest ogromnie ważny, żeby goście kompletnie oddali się atmosferze zabawy. Trzeba więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych wytycznych oraz dobrze rozlokuje stoliki z napojami i przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb i budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]