Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Usługi finansowe i rachunkowe

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących automatycznego księgowania przelewów? Zajrzyj na flobo.io

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla pensjonatów, firm oferujących usługi oraz biur podróży

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]