Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Rekreacja, sport, hobby Turystyka i podróże

Szukasz korzystnej oferty wypraw górskich? Idealnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą ceniącym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów oraz przewodników znających na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]