Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Ochrona zdrowia

Znajdź psychologa UK na miarę swoich potrzeb! Zajrzyj tu.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale ciągle nie brak ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować ogrom utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak opanowania języka, który do tej pory jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339