Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Motoryzacja

W tym miejscu przejrzysz ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Niezwykle ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie spowodować groźną sytuację na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z najwyższej klasy oświetlenia jest ważne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty oferuje polski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

W praktyce w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów rolniczych, off-road i specjalnych. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które zdecydowanie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to tylko ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry skrupulatnie analizuje oczekiwania swoich odbiorców

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół fachowców gotowy urzeczywistnić pomysł zamawiającego, przygotowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą skrupulatnych analiz potrzeb klientów, zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów i budowania wykwalifikowanej kadry fachowców, OE Industry stało się liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]