kufry motocyklowe

Jakie kufry do motocykla wybrać

Motoryzacja

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]