Wyjątkowe kolczyki z koralem

Handel Kosztowności

Tutaj znajdziesz kolczyki z koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i wysoki status społeczny. W przeszłości, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do szybszego gojenia ran. Według niektórych, koral redukuje stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga również przy rozwijaniu zdolności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nie są ani zbyt strojne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu ze zwiewną sukienką doda Ci kobiecości.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]