kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Handel Kosztowności

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz świetnie się prezentują.

Kiedy wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy rzecz jasna zaznaczyć, że kobiety o trochę innej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – to zależy od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz naszych upodobań – czasem korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem lepiej zda egzamin minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]