Srebrna biżuteria z ametystami

Handel Kosztowności

Znajdź ametysty.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz 4 regionach USA, a także w kilkunastu innych krajach, na przykład: Japonii i Kenii. Ze względu na wyjątkową fioletową barwę, stał się niezwykle popularnym kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w branży jubilerskiej. Biżuterię z ametystem znajdziesz na ametysty.com.pl.

Do czego pasuje biżuteria z ametystami?

Ametysty były umieszczane w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała na przykład Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach brytyjskich władców. Dziś, znajdziesz go w broszkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie prezentuje się jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia twarzy, warto założyć drobne kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej wybrać duży element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Biżuteria z ametystami i jej moc

Broszki czy bransoletki z ametystami warto nosić nie tylko na wielkie uroczystości, ale również na co dzień – w pracy. Oprócz eleganckiego wyglądu, kamień uwalnia ponoć od zmęczenia i pomaga radzić sobie z problemami. Czy tak jest naprawdę? Przekonaj się o tym osobiście.