Jakie usługi świadczy jubiler?

Handel Kosztowności

Szeroką ofertę sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz coraz częściej korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Zakup złotej broszki, łańcuszka czy pierścionka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy komunii.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą pomocnicze usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku datę, gratulacje, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś unikalny prezent, albo mamy własny pomysł na zawieszkę lub pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]