Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Handel Motoryzacja

Chcesz zamówić części Renault? Sprawdź france-car.com.pl.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]