Rodzaje kontenerów budowlanych

Branża budowlana Handel

Kontener na gruz zamówisz na ekombud.pl.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]