Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Branża budowlana Handel

Szukasz blachy na rąbek stojący? Sprawdź regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek – wytrzymałość i estetyka

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze grono zwolenników, gdyż wspaniale godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Pięknie wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na korozję oraz bardzo dobrze pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego czy dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności oraz użytej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08