Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Handel

Etykiety weselne znajdziesz na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na ślub, osiemnastkę bądź imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od Młodej Pary

Na weselach trunki nie tylko stoją na stolikach, ale także dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może też stać się w cenną pamiątką, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, dodając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców bądź miejscu i dacie wesela. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach i odcieniach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – dekoruj domowe trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, soki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę prostej flaszki. Poza tym butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]