Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Handel Żywność

Sprawdź Lavazza A Modo Mio kapsułki na cafessima.pl.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza nieustannie znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz przyrządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając trendy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę markę. Aktualnie w sklepach spotkać można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale tak samo cechują się intensywnym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – arabika i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu popularnych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Napoli Ristretto czy Vigoroso Ira), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]