Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Branża budowlana Handel

Potrzebujesz kontenerów KP? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-rolkowe/.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które powstają podczas wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Należy je odwozić do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć problemy związane z gromadzeniem oraz transportem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do gromadzenia oraz transportu opakowań, starych mebli, gruzu i podobnych odpadów. Poza tym dostępne są także kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również konieczne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające i parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu przewożą do punktu legalnego ich przechowywania lub recyklingu.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]