Kapsułki do ekspresu – zawsze idealna kawa

Handel Żywność

Jeśli potrzebujesz kawy w kapsułkach, koniecznie wejdź na https://cafessima.pl.

Wielu z nas nie wyobraża sobie śniadania bez filiżanki ciepłej, smakowitej kawy, która w kilka chwil stawia na nogi i przygotowuje na następny dzień pracy. Przy dobrej kawie relaksujemy się także ze znajomymi, podjadając ciastka galeriach handlowych i plotkując o kolegach czy dyskutując o najświeższych wydarzeniach na świecie. Napój ten jest znany od kilkuset lat, ale w dalszym ciągu pijemy go zwykle w dwóch wariantach: z mlekiem lub bez. Dlaczego? Gdyż tak jest najszybciej i najwygodniej.

Kapsułki do ekspresu porównywalnie dobra jak w kafejce

Gdy chcemy napić się kawy z dodatkami, z rzadkich gatunków czy też fantazyjnie sporządzoną idziemy przeważnie do kawiarni, ponieważ niewielu z nas ma umiejętności pozwalające na przygotowanie różnorodnych napojów kawowych. Nie potrafimy dobrać poprawnej mieszanki kawy do konkretnego napoju, nie znamy proporcji kawy do mleka i wody, w związku z tym nie wiemy jak zamienić espresso w doskonałe latte, macchiato czy cappuccino. Dlatego wzięta od dziesięcioleci, a w Naszym kraju tak naprawdę dopiero w kilku minionych latach, stały się kapsułki do ekspresu, którą można przyrządzić w kilka minut w niewielkich dedykowanych urządzeniach. Dlaczego tak pokochaliśmy kawę w kapsułkach? W zasadzie dlatego, że mając ekspres na kapsułki nie musimy martwić się o pilnowanie procesu parzenia napoju. W kapsułkach zawarta jest perfekcyjnie odmierzona porcja kawy, aromatów i ewentualnie mleka, a naszą rolą jest tylko umieszczenie kapsułki z kawą w podajniku, zapewnienie w ekspresie należytej ilości wody, podsunięcie kubka bądź filiżanki o odpowiedniej pojemności i odczekanie kilkunastu sekund, aż sprzęt wypełni całą pracę za nas.

Kapsułki do ekspresu – aromatyczna kawa w rozsądnej cenie

Ekspresy na kapsułki z kawą nie są kosztowne – małe modele, które pomieszczą się na blacie kuchennym, można kupić już za 200 zł. Same kapsułki do ekspresu to również nie jest znaczny koszt. Jeśli przeliczyć koszt jednej kawy, to np. cappuccino można zaparzyć w domu za niecałe 1,20 zł – 1,50 zł. Cena waha się oczywiście zależnie od od producenta kapsułek, ale w porównaniu z jednakowym napojem serwowanym w kawiarni, jest to z reguły ok 15% ceny, jaką wydalibyśmy na mieście. Koszt kawy w kapsułkach jest bez wątpienia ich olbrzymią zaletą. Konsumenci jednakże zastanawiają się często czy nabywając ekspres jednej firmy nie będą ograniczeni do kupna kapsułek tylko od jednego producenta. To nieuzasadnione niepokoje. Obecnie do wszystkich modnych systemów, takich jak Nespresso, Tchibo Cafissimo czy Nescafe Dolce Gusto można kupić kompatybilne kapsułki.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]