Jak usunąć najcięższe zabrudzenia z rąk? O paście BHP

Handel

Chcesz kupić pastę do rąk? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których trudno pozbyć się ze skóry. Są nimi przede wszystkim różnego rodzaju smary, farby, sadze, oleje, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najskuteczniejsza jest w takim przypadku pasta do rąk.

Pasty do rąk – kiedy się ich używa?

Pasta do rąk różni się od innych środków myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała dodatkowo substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]