słoje z kranikiem, słoik z kranikiem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Handel

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]