Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Handel Technologie

Tutaj zobaczysz szeroki asortyment sklepu z drukarkami 3D.

Jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, SLS, SLA i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też tworzywa specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i inne (inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, specjalistów i przedsiębiorców

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z ekspertami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty sklepu, swoje projekty lub są po prostu zainteresowani procedurą wydruku przestrzennego, mogą zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, przeszkolenie pracowników z obsługi nabytych urządzeń czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jakie są ceny narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, iż nawet mała albo średniej wielkości firma może je kupić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek narzędzi do druku 3D prężnie ewoluuje – wraz z postępem idą prekursorskie technologie oraz możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku przestrzennego są ciągle udoskonalane i modyfikowane, z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]