Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Handel Wyposażenie wnętrz

Potrzebujesz okiennic wewnętrznych shutters? Wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając dom, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na okna. W większości wypadków wybiera się szablonowe aranżacje, to znaczy zasłony oraz firany, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Podstawową cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych są ruchome i można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek domowników. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, z drewna, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się najczęściej na oknach, niemniej jednak doskonale sprawdzą się również na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszym budownictwie spotyka się jeszcze okazjonalnie, ale gros osób na pewno przyjrzało się im na ekranie telewizora lub w kinie, bowiem tego typu okiennice są bardzo popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w Nowej Zelandii i RPA.

Zalety ozdobnych okiennic typu shutters

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie się prezentują, mają one również pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować użycie padającego światła: latem ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a w zimne – utrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nader atrakcyjny wygląd, przez co podwyższają wartość posesji. Trzeba dodatkowo podkreślić, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawia się bez pomocy łańcuszków, co posiadacze zwierzaków czy rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające żyłki, uznają zapewne za kolejny plus.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]