Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Handel

Tu kupisz profesjonalną chemię gospodarczą.

Żeby zachować porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla kogo?

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, kamienia kotłowego, tłustych osadów bądź graffiti.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do osłony stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]