Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Branża budowlana Handel

Szukasz blach trapezowych? Wejdź na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a przy tym trwałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być użyta blacha trapezowa?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie też wspaniale prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08