Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Handel

Dowiedz się, gdzie zamówić balon na wino, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]