Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Edukacja

Zajrzyj w to miejsce, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu rysunku architektonicznego.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]