Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Edukacja

Pełna oferta kursu Blender.

Świat grafiki bezustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując tworzenie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już dużymi wydatkami – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się samemu, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa niezmiernie męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta pokazując detale, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby odbywał się on w niewielkich zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Poznanie programu Blender 3D daje tym samym niemało perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy pragną odkryć nowe formy wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]