Warto zdecydować się na baseny kąpielowe

Branża budowlana

Chcesz zamówić baseny kąpielowe? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Basen kąpielowy niemal zawsze kojarzy się z prestiżem, ale jest to także wielka przyjemność, sposób na odpoczynek bądź na uprawianie sportu. Na basen więc niewątpliwie warto się zdecydować, pamiętając jednak, aby stawiać tylko na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane oraz serwisowane przez profesjonalną firmę to gwarancja ich funkcjonalności oraz solidności.

Jakie baseny kąpielowe można wybrać?

Baseny można podzielić na baseny profesjonalne, przykładowo dla ośrodków spa bądź pływalni, a także baseny prywatne – wewnętrzne, ogrodowe bądź przydomowe. Rozróżnienie na baseny zewnętrzne i wewnętrzne to drugie kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych konieczne jest postawienie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład dotyczące odporności materiałów budowlanych na chemię basenową czy wilgotności powietrza. Wybranie profesjonalnej firmy jest więc konieczne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest ogromna liczba rodzajów basenów. Dostępne są rozmaite kształty: płytkie brodziki, baseny prostokątne, okrągłe czy ósemkowe czy długie baseny typu fast lane, świetne dla fanów pływania i zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o różnych konstrukcjach, na przykład takie, które mają niecki w całości wpuszczane w ziemię czy też obniżony poziom wody, co wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć koszty, przy projektowaniu i budowie basenu można wybrać standardowe rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo kosztowne. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu upiększa również ogród czy halę basenową. Doskonałym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które pozwala wydłużyć sezon kąpieli z 3 do aż 6 miesięcy, a także daje dyskrecję oraz gwarantuje bezpieczeństwo dzieci czy zwierząt domowych. Jeżeli basen ma służyć głównie do relaksu, dobrze będzie zdecydować się na specjalne schody. Tego typu artykułów jest jednak dużo więcej – niektóre podwyższają walory użytkowe basenu, inne zaś dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Lokalizacja firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]