Podstawowe informacje o podporach szalunkowych

Branża budowlana

Podpory Peri kupisz na sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. W jaki sposób są stosowane? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej przeznaczenie

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy typ używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można używać ich w wielu sytuacjach. Zwykle w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą trwałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również elementy wykonywane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się doskonałą jakością, przemyślaną konstrukcją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]