Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Automatyka dla przemysłu

Dystrybutor przekładni falowych - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz szerokie stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji frezarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]